PŘÍCHUTĚ

 

Menu1n

Vynikající těsto s vanilkovým extraktem. Ač velmi klasická příchuť, rozhodně ne nuda. Skvěle vynikne lahodná máslová chuť. Velmi oblíbená varianta, perfektní na dětské party. 

 

Vynikající korpus s máslem a k tomu pravé holandské kakao. Sen každého čokoládového labužníka. Hodně tmavá varianta, silná chuť čokolády, bez zbytečného přeslazování.

 

Lahodný, vláčný korpus, který je zlehka navinulý, díky podmáslí. Rudá barva těsta je smyslná a chuť v kombinaci krému s mascarpone si vás prostě podmaní.

 

Menu2n

Lahodné třené těsto s oříšky. Hodně oříšků. Klasické vlašské ořechy, které dodají vynikající a výraznou příchuť. „Must have“ pro všechny ořechomily. 

 

Všichni, kdo chtějí mlsat zdravěji, mají díky tomuto „mrkváči“ šanci. Třtinový cukr, javorový sirup, skořice a spousta mrkve. Jednoduché, zdravější a velmi, velmi chutné.

 

Lahodné těsto s holandským kakaem, které se následně smíchá s kávovým krémem. Neodolatelná kombinace pro milovníky tohoto polynéského opojného nápoje. 

 

Menu4n

Perník, ale ne ledajaký. Tento je totiž ještě s jablky a oříšky, a to je skutečně neodolatelná kombinace. Těsto je krásně provoněné jablky a také vláčné. Prostě pochoutka. 

 

Kombinace třeného těsta s máslem, ochucená delikátním slaným karamelem. Pár ingrediencí, ale lahodná chuť kvalitních surovin. 

 

Třené těsto, jako v nedělní bábovce od babičky. Navinulou chuť dodává citrónová šťáva a mák. Svěží, jemně citronovou chuť podtrhne domácí citronový krém lemon curd.

 

 Menu6n

Vynikající těsto s vanilkovým extraktem,doplněné velkým množstvím strouhaného kokosu. Pro kokosové milovníky, nejlepší volba.

 

 

Orn

  Každou kouličku pro Vás ručně koulíme, přidáváme jen ty nejlepší ingredience a celou máčíme v pravé belgické čokoládě.

Vyberte si z našeho menu a už se brzy můžete těšit na sladký zážitek. 

❤ Láska na první POP ❤ 

Orn