Kavárna je prozatím zavřená. O otevření Vás budeme informovat na sociálních sítích. ❤︎ Pro objednávky dortových lízátek, nás kontaktujte.

O kavárně

Orn

V dubnu 2019 jsme pro Vás otevřeli malou rodinnou kavárnu s krásnou zahrádkou, kousek od Pražského Povstání.

Nenechte se zmást, je malá, ale o to větší věci umí.

Naše cesta ke kavárně vedla velkou oklikou. V roce 2010 jsme začali s výrobou 3D dortů pod značkou Ňamky Dezerterie. To nás po letech postrčilo k výrobě cakepops. A jelikož jste si dortová lízátka rychle oblíbili, dali jsme jim jméno Happy Pops a rovnou dostali i svůj eshop.

A následujícím, posledním krokem, bylo otevření kavárny. Abychom mohli spojit dohromady naši vášeň pro dobrou kávu a něco dobrého k snědku. A také proto, abyste měli možnost, pohodlně si Happy Pops nebo jiné dobroty, objednat a vyzvednout na jednom místě.

 

Je pro nás důležité, abychom Vám nabídli vynikající, čerstvě praženou kávu o které víme, odkud pochází, kdo s ní zachází a že jí nic neschází.
Navázali jsme proto spolupráci s pražírnou kávy Doubleshot, což je pro nás i pro Vás, záruka nejen kvality, ale hlavně záruka vynikající chuti.
Řekli jsme si, že chceme dělat kávu tak,  jak se sluší a patří. Proto se školíme, studujeme a učíme se, abychom Vám zajistili to nejlepší, podané nejlépe, jak to jen jde.

Přijďte k nám na skok, na kávu a sendvič „away“. A nebo se u nás posaďte, zklidněte se, objednejte si kávu a dortík a jen tak odpočívejte. A nebo, když se Vám u nás zalíbí, uspořádejte si u nás oslavu. Uděláme vše proto, aby to byl zážitek nezapomenutelný.

Monika a Ludvík 

Orn