Kavárna je prozatím zavřená. O otevření Vás budeme informovat na sociálních sítích. ❤︎ Pro objednávky dortových lízátek, nás kontaktujte.

O Happy Pops

Orn

Má se za to, že cakepops, neboli dortová lízátka, přišla z Ameriky a to zejména od Angie Dudley z Bakerella.com. V té době ani sama Angie nevěděla, co z ní kulička ze zbytkového těsta, obalená v čokoládě, udělá. 

Postupně se z této dobrůtky stal fenomén a nezůstal jen za velkou vodou. 

Připravuje se z jakéhokoliv oblíbeného, upečeného a rozdrobeného těsta, smícháním s oblíbeným krémem. Proto cakepops od různých výrobců, chutnají zcela odlišně. Rozhodně se nepřipravují upečením kuliček ve formičkách, podobným vaflovači. To už s originálními cakepops nemá opravdu nic společného.

U nás najdete cakepops připravovaná jen z těch nejlepších surovin. Podívejte se do našeho menu, jaké různé cakepops můžete ochutnat.

Co bychom nesnědli sami, to nepřipravíme. To je základ, ze kterého vycházíme od začátku našeho podnikání. Protože my sami jsme začínali péct dorty nejdříve pro známé. A kdyby nebyly dobré, už by si je nikdo neobjednal. Nevznikla by Ňamky Dezerterie a nezačali bychom s cakepops a tím pádem bychom neotevřeli ani kavárnu.

Čarovný kruh. A díky tomu všemu jsme tu pro Vás. Rádi Vás potkáváme u nás v kavárně, rádi Vám děláme radost. 

Přijďte, objednejte, ochutnejte!

Těšíme se 

 

Monika a Ludvík

 

Orn