Eshop Happy Pops je stále v provozu. Kavárna HAPPY POPS CAFÉ je uzařena, ale na stejné adrese stále funguje výdejní místo pro dortová lízátka (v Atelieru Le Háro, Bohuslava ze Švamberka 2, Praha 4). Těšíme se na Vaše objednávky.

Burák

Auta. Auta jako taková nejsou úplně vděčná témata na dort. Vlastně za domy, jsou auta ty nejhorší. Celkově 3D dortům svědčí kulaté, neohraničené tvary.

Úplně nejlepší dorty jsou kameny. Opravdu! Například se podívejte na tuhle krásku Vaianu. Skvělý dort, který je vlastně "jednoduchý". Protože kámen je prostě kámen, který může ve finále vypadat jakkoliv :)

Vaiana

 Zato přísně dané proporce aut nebo domů, je vždy běh na dlouhou trať. Počínaje plánky, měřením, neustálým okrajováním... no a to nemluvím o tom, že se mi dost často stává, že u aut zapomenu na zrcátka. Jojo, i mistr cukrář se může utnout.

No ale tahle hrůza s přesnými tvary ovšem vůbec neplatí na Buráka. To je totiž skvělá výjimka. Je totiž tak ošklivej, až je k sežrání. A to s dortem prostě vždycky funguje.

Buráka už jsem připravovala mnohokrát. Tohle je dort z roku 2013, kdy jsem ještě moc nepoužívala Airbrush na barvení, ale barvila jsem přímo štětcem. Každá varianta má něco do sebe. Airbrush vypadá plastičtěji, reálněji... Na druhou stranu, nanášení barvy štětcem nebo houbičkou, Vám zase dává možnost mixovat nekonečně mnoho barev... 

Burak01

 

Burak02

 

Burak03

 

Burak04